Bay Paslanmaz > Ürünlerimiz > Genel > Bakır Ayna Sac Levha Paslanmaz Çelik

Bakır Ayna Sac Levha Paslanmaz Çelik

  • Posted by: admin
Bakır Rengi Rose Ayna Sac Levha Paslanmaz

Bakır paslanmaz levhalar, hem görünümleri hem de fonksiyonel özellikleri itibari ile oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bakır ayna paslanmaz levha ürünleri; çatı kaplamaları, inşaat sektörü, otomotiv sektörü, trafo sektörü, dekoratif eşya ve el sanatları alanı, elektronik ve elektrik sektörleri, transformatör üretimi, elektrik motorları sektöründe, pul ve conta üretimi sektörü, dekoratif duvar kaplamaları ve topraklama işlemleri sektöründe kullanılır.

Dekoratif ve Renkli Paslanmaz Ürünleri

Renkli ve dekoratif bakır ayna sac levha paslanmaz ürünlerinde görsellik ön plandadır. Birbirinden farklı onlarca sektörde ve yaşam alanlarında kullanılan bu ürünler farklı renk ve görünüm seçenekleri ile karşınızda! 304 kalite ve 201 kalite dekoratif paslanmaz bakır ayna sac levha imalatı yapmaktayız. Ürünlerimiz standart boy ve ebatlardadır. Renkli ve dekoratif bakır sac paslanmaz levhalarda özel koruma vardır. Bakır levha paslanmaz ürünleri özel olarak geliştirilmiş ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Asansör kapısı ve asansör dekorasyonu, asansör kabin dekorasyonu, mimari dekorasyon, kutu harf dekorasyonu, tekstil etiket ürünleri, iç mimarlık ve dekoratif ürünler, inşaat cephe giydirme, mutfak dekorasyonu, fayans arası renkli çıta, aydınlatma, avize üretimi, restoran mutfağı dekorasyonu ve otel mutfağı dekorasyonu gibi alanlarda bakır levha paslanmaz ürünleri kullanılabilir.

İç ve dış mekanlarda, duvar, kolon, zemin ve tavan kaplamalarında kullanılabilir. Her türden ahşap, metal ve benzeri malzemeye yapıştırılarak kaplama yapılabilir. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Sağlam, uzun ömürlü ve kolayca temizlenebilir özelliklere sahiptir. Her biçimde kesilebilir. Farklı şekiller verilebilir. 90 derece bükülebilir. Yüzeyinde herhangi bir kırılma, bozulma ya da deformasyon meydana gelmez. Dekorasyonda kullanılan en dayanıklı ve estetik malzemeler arasında yer alır. Otellerde, restoranlarda, reklam sektöründe, fuar standlarında, asansör üretimi, aydınlatma üretimi ve ahşap üretimi gibi alanlarda, otomotiv sektöründe, medikal ürün imalatında, dekoratif ev ürünleri ve şömine imalatında, makine üretimi sektöründe, endüstriyel mutfak sanayisi alanında, gıda sanayi alanında, tekstil makineleri üretim sanayi alanında, ev dekorasyonunda, bahçe dekorasyonunda, açık hava mekanlarında kullanılabilir.