Bay Paslanmaz > Ürünlerimiz > Genel > Dekoratif Ayna Sac Levha Paslanmaz Çelik

Dekoratif Ayna Sac Levha Paslanmaz Çelik

  • Posted by: admin

Dekoratif paslanmaz sac levhalar, paslanmaz çeliğin özel olarak işlenmiş ve özel kimyasal metodlar ile elektronize iyon verilerek istenen renk ve deseni oluşturarak işlenmiş halidir. Dekoratif ayna paslanmaz ürünleri, bu işlemler sayesinde kendi sektörünü meydana getirmiştir. Paslanmaz çelik esasında soğuk bir malzemedir. Modern anlamda paslanmaz çelik birçok farklı aşamadan geçerek oluşturulmuştur. Paslanmaz çelik ısıtılarak çeşitli formlar verilmiş ve onlarca farklı alanda kullanılmıştır. Günümüzde genel olarak normal paslanmaz çelik levhalardaki desenler genellikle nokta desen, deri desen ve kare desendir. Soğuk bir materyal olan paslanmaz çeliği daha sıcak ve çekici hale getirmek için renklendirme işlemi de uygulanır. Dekoratif sac paslanmaz ürünleri ve fiyatları hakkında geniş ve detaylı bilgi öğrenebilmek için Bay Paslanmaz şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dekoratif Ayna Sac Levha Paslanmaz Ürün Özellikleri

Dekoratif levha paslanmaz ürünleri farklı çeşitlerde renklendirilir. Renklendirme işlemi farklı yöntemler ile yapılabilir. Bu yöntemlerden en yaygın kullanılanı ve dayanıklı olanı titanyum renklendirme yöntemidir. Burada ürünler, imalat aşamasında iken uygun malzeme seçilerek dekoratif ayna paslanmaz çelik meydana getirilir. Daha sonra renkli dekoratif ayna sac levha paslanmaz ürünleri ortaya çıkar. Bu ürünlerin temizlenmesi için özel ve ağır kimyasallı temizleyiciler kullanılmalıdır. Cam sil, saten alçı ya da tiner kullanılabilir. Bir bez yardımıyla bu malzemeyi temizleyebilirsiniz.

Paslanmaz çelik; uzun ömürlü ve yüksek korozyana karşı mükemmel direnci olan bir materyaldir. Sürekli yenilenmesi gerekmediği için de oldukça düşük maliyetlidir. Paslanmaz çeliğin sağlam ve dayanıklılığını özel renkler ile birleştiren firmamız; mimari açıdan oldukça hoş, çekici ve şık uygulamalara imza atar. Mevcut renklere ve ebatlara göre siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarımlar yapabiliriz. 90 dereceye kadar bükülebilen ve kırılmayan dekoratif ayna sac levha ürünleri kesinlikle leke tutmaz ve çok kolay temizlenir.

Dekoratif ayna sac levha paslanmaz ürünlerinin uygulama alanları çok yönlüdür. Kolon kaplama sektöründe, reklam sektöründe, tabela sektöründe, iç dekorasyon alanında, asansör kabin ve asansör kapı sektöründe, inşaat sektöründe, tekstil aksesuarları sektöründe ve tesisat sektöründe sıklıkla kullanılır.