Bay Paslanmaz > Uygulama Alanları

Her geçen gün gelişen inşaat sektöründe yapılara kalite ve estetik kazandıran paslanmaz bordürler, paslanmaz süzgeçler, paslanmaz duş kanalları ve paslanmaz çıtaların kullanımı artmaktadır. Özellikle binaların fayanslarında fayans çıtası ve köşe profilleri olarak genellikle 304 kalite paslanmaz çelik saç profilleri kullanılır. Bu ürünlerin içerisinde yüzde 8 oranında nikel kullanılmaktadır ve kullanım süresi en az 10 yıldır. 304 kalite renkli ve dekoratif paslanmaz sac ürünlerimizin yüzeyleri 8K kalitesindedir. Titanyum kazanlarında uzun müddet bekletilerek en yüksek kalite ürünler meydana getirilir. Bu ürünlerin yüzeyleri bakır ayna, süper ayna, altın ayna ve siyah ayna olarak dörde ayrılır.

Açık hava reklamcılık ve kutu harf table sektörlerinde yaygın olarak kullanılan paslanmaz kutu harflerin hammaddesi olan paslanmaz sacların yüzeyi tamamen titanyum kaplamadır. Bu saclar, lazer kesime ve biçim vermeye uygun pvc maddesi ile kaplıdır. Paslanmaz sacların yüzeyi titanyum kaplamadır bu yüzden hava şartlarından kesinlikle etkilenmez.

Altın paslanmaz,gold paslanmaz, gold ayna paslanmaz,gold paslanmz sac,satine gold, taşlı gold, gold paslanmaz levha altın ayna paslanmaz, altın sac paslanmaz, altın levha paslanmaz, 304 kalite altın paslanmaz ürünleri ile şık dekorasyonlar yapılabilmektedir. Krom paslanmaz, krom ayna paslanmaz, krom Sac paslanmaz ve krom levha paslanmaz ürünleri ise inşaat sektöründe fonksiyonel çözümler sunar. Siyah paslanmaz, siyah ayna paslanmaz, siyah sac paslanmaz, siyah levha paslanmaz ve black paslanmaz ürünleri göz alıcı tasarımları ile iç dekorasyonda kullanılabilir. Bakır ayna paslanmaz, bakır ayna paslanmaz, bakır ayna sac paslanmaz ve bakır levha paslanmaz ürünlerimiz otel ve restoran mutfaklarına otantik bir hava katar.Rose gold, Ti-rose gold, Ti-rose gold ayna, Satine rose,Satine Bakır, Titanyum paslanmaz, titanyum ayna paslanmaz, titanyum sac paslanmaz, titanyum levha paslanmaz, çelik paslanmaz, çelik ayna paslanmaz, çelik sac paslanmaz, çelik levha paslanmaz, süper ayna paslanmaz, süper ayna sac paslanmaz ve süper ayna levha paslanmaz ürünleri elektrik tesisatı ve inşaat sektöründe kullanılan dayanıklı malzemelerdir. Renkli paslanmaz, renkli ayna paslanmaz, renkli sac paslanmaz, renkli levha paslanmaz, sarı paslanmaz, dekoratif paslanmaz, dekoratif ayna paslanmaz, desenli sac paslanmaz, dekoratif levha paslanmaz, sarı ayna paslanmaz, sarı sac paslanmaz, sarı levha paslanmaz, gold paslanmaz ürünleri ev dekorasyonu, otel dekorasyonu, düğün salonu dekorasyonu, şirket ve ofis dekorasyonu için uygun malzemelerdir. 201 kalite altın ayna paslanmaz, 201 kalite altın ayna, 201 kalite gold paslanmaz, 304 kalite altın paslanmaz, 304 kalite altın ayna, 201 kalite bakır ayna paslanmaz, 201 kalite bakır ayna, 201 kalite bakır paslanmaz, 304 kalite bakır ayna paslanmaz, 304 kalite bakır ayna, 201 kalite süper ayna paslanmaz, 201 kalite süper ayna, 304 kalite süper ayna paslanmaz, 304 kalite süper ayna, 201 kalite rose ayna paslanmaz, 201 kalite rose ayna, 201 kalite rose paslanmaz, 304 kalite rose ayna paslanmaz, 304 kalite rose ayna, 201 kalite siyah ayna paslanmaz, 201 kalite siyah ayna, 201 kalite siyah paslanmaz, 304 kalite siyah ayna paslanmaz ve 304 kalite siyah ayna ürünleri ise yapı sektörü, inşaat sektörü ve dekorasyon sektöründe kullanılabilir.